top of page

Yorumlar

Olumlu olumsuz gördüklerimi paylaşıyorum, aynı şekilde her tür yoruma açığım. (Tüm yorumlar yardım etmekten, konuşmaktan büyük keyif aldığım gerçek kişilere aittir.)

Hayatımda ilk defa yıldız haritama baktırdım ve şu zamana kadar neden baktırmamışım dedim. Gözüm açıldı, aydınlandım hayatımda neden nerede aksaklık var öğrendim. İlişkimi ve aşk hayatımda yaşadıklarımı söyledi ve gerçekten doğruydu. Gökhan'ın güzel enerjisi ve samimiyetini de eklemek lazım.. Terapi gibi çok teşekkürler.

 

Hilal Y.

Öncelikle şunu söylemek isterim ki; sayende astroloji'yi sevdim ve neredeyse her şeyi takip etmeye başladım. Bir danışandan çok arkadaş gibi davranıp kısacık sürede birçok şeye değinip yön vermen, net ve yalansız olman seni benim için inanılmaz değerli kıldı. Bunun için sana çok teşekkür ederim. Hayatım boyunca burcumun ne olduğu merakıyla yaşadım, belli başlı tahminlerle doğum tarihimi bulmaya çalıştım ve bulamayınca sonunda vazgeçtim. Tam o esnada senin hayatıma girişin... Daha burcumu bile bilmiyorum derken burcumu da buldun haritama da baktın :) Eksikleri artıları gösterdiğin, birçok konuda aydınlanmama vesile olduğun ve boğulduğum detaylardan beni çıkardığın için sana çok teşekkür ederim.

Dilan Çınar

Astroloji sadece duyduklarımdan gelişi güzel burç üzerine bir konu zannediyordum. Ama Gökhan'la konuştuktan sonra ne kadar uçsuz bucaksız bir konu olduğunu hayatımızdaki yerini nelerin bizi etkileyeceğini gerçekten daha iyi gördüm. Bu gelecekten haber vermek gibi bir durum kesinlikle değil. Ama nelerin olabileceği, hayatımıza nasıl yön vermemiz gerektiği konusunda çok iyi bir pusula ve Gökhan bu konuda gerçekten çok çok iyi. Konuştukça hep daha fazlasını konuşmak isteyeceğinize eminim.

Elif Şahan

Gökhan çok tatlı çok enerjisi temiz bir insansın. Sen doğum haritası bakmasan da seninle konuşulur dertleşilir. Allah kalbine göree versin :) beni unutmaman tavsiyelerin beni çok mutlu etti. Dediklerini yapıyorum. İlaç gibi bir arkadaşsın . Arkadaş diyorum bak. Çok sevindim tekrar karşılaşıp yorumunu aldığım için, teşekkürler...

Sevda Nur

O kadar şeffaf negatif durumlarda bile o kadar şefkatliydi ki. Kırk yıllık dost gibi dertlendi derdime, Çok teşekkür ederim. Özel bir kalp. 

Meral Turgenyev

bottom of page