top of page

DANIŞMANLIK

Gezegenler görmek isteyene hemen her şeyin cevabını verir.

Yıldızname
Birth chart Reading

Doğum Haritası Analizi ( Natal )

Astrolog olarak benim en sevdiğim alan, doğum haritası analizi yani danışanlarımın tabiriyle ''genel'' :) Neden seviyorum; bana sorunları olamayan ya da kafasında soru işaretleri olmayan neredeyse hiç kimse gelmez. Sorun bazen iştir, bazen ailevi problemlerdir, çokça da aşktır yani ilişkilerdir. Burada benim en çok dikkatimi çeken kısım, kişi diyelim ki X kişisi: Aklımdaki kişi beni arar mı ya da bu işin sonu ne olur diye sorar veya bu iş ne olur, kariyerim ne olur, soruları uzattıkça uzatabiliriz. Burada benim yapmak istediğim şey bu kişi seni arasa ya da bu iş/fırsat karşına çıksa.. Kısaca bana sorulan soru her neyse meydana geldiğinde senin tepkin ne olurdu. Biri seni her zaman arayabilir, ama her aradığında aynı sorunlar ortaya çıkıyorsa ya da kariyer konusunda aynı yerde dönüp duruyorsan önemli olan sensin diyorum karşımdakine ve haritasında onu geliştirmek ve ona bir şeyler katmak için ne görüyorsam onları paylaşıyorum. Olay sadece aşk ve ilişkilerle sınırlandırılamaz tabii ki, akla gelecek her şey olabilir sorun, çocuklarla ilgili olabilir, maddi durumlarla, eğitimle.. Bence bir doğum haritasının en önemli kısmı kişinin potansiyellerini görmesini sağlamak, şanslı ve şanssız alanlarını göstermek ve kişiyi en doğru şekilde  yönlendirmektir.  Bana danışan kişinin daha  güçlü biri olmasını sağlamak astrolojiyle yapılabilir. Daha güçlü olmasa bile gerçekleri görmesini sağlamak ilerlemenin başlangıcıdır. Bunları yaparken de elimden geldiğince detaylı olamaya çalışırım. ​

Not: Yukarıda bahsettiğim tüm durumlar, kişi kendini geliştirmek ve gerçekleri görmek istiyorsa olabilir. Aksi taktirde sadece duymak istediklerini bekleyen birine verebileceğim şeyler sınırlıdır. 

Relationship Reading
İlişki aşk astrolojisi

İlişki Analizi ( Synastry )

Nam-ı diğer: Ay yıldızımız uyuyor mu bakar mısın ? Çifler arasında uyumun net bir şekilde görülen işaretleri vardır. Ben bu işaretleri danışanımla olumlu olumsuz gördüğüm her şeyi ekleyerek paylaşırım. Belki yapmamam gerekir ama çok olumsuz şeyler görüyor ya da hissediyorsam, ayrılığı düşünmelisin diye de eklerim. Bunu öylesine yapmam, önce karşımdakinin sorduğu kişiyi ayrıntılarıyla anlatırım ve sorarım bu kişi senin sorduğun kişiye benziyor mu ? Cevap evetse o zaman ayrılmayı düşünmelisin diye eklerim. Tersi de mümkün oluyor tabii ki; ben çok olumlu görüyorsam karşımdaki kişiye gördüğüm şekilde anlatıyorum ve aynı kişiden bahsediyorsak o zaman bence ilişkin açısından elinden geleni yapmalısın diye eklerim. Burada amacım, karşımdaki kişiye olabildiğince objektif bir şekilde yaklaşmak ve olanı görebildiğim şekilde hiçbir detayı gözden kaçırmadan iletmek.

Çünkü; bazı durumlarda kişi aşkın ya da ilişkinin yoğunluğu içinde gerçekleri göremeyebiliyor, bu durumda ilişki haritaları net bir şekilde bize faydalı olabiliyor.  

Not: Yukarıda bahsettiğim tüm durumlar, kişi kendini geliştirmek ve gerçekleri görmek istiyorsa olabilir. Aksi taktirde sadece duymak istediklerini bekleyen birine verebileceğim şeyler sınırlıdır.

yearly Transit Reading
Astrolojik tahmin

Öngörü Haritaları / Transitler /Solar Return 

En hassas olduğum kısım öngörü kısmı, evet gaybı Allahtan başkası bilemez haşa ama bilmemizi istedikleri ya da bazı işaretleri yorumlayarak gördüklerimiz gayb olmuyor artık. Bu açıdan ben olabilecek en yumuşak ve temkinli şekilde gördüklerimi yorumlamaya çalışıyorum. Bunu yaparken transit haritalar ve solar haritalardan yararlanıyorum. Hislerim devreye girerse onları da eklemekte sakınca görmüyorum. Burada da amacım yukarıdaki doğum haritası ve ilişki haritalarında yaptığımdan farklı değil. Benim için her zaman karşıma gelen kişi önemlidir, sadece ona konsantre olurum ve elimdeki tüm enerjimi ona harcarım ve yapabildiğimin en iyisini yapmaya çalışırım. Bir yıllık öngörü yapıyorum, bazı durumlarda ikinci yılı da ekleyebiliyorum. Zor zamanları atlatmada karşımdaki kişiye zerre faydam dokunursa dünyadaki en mutlu kişi olurum.

 

Not: Yukarıda bahsettiğim tüm durumlar, kişi kendini geliştirmek ve gerçekleri görmek istiyorsa olabilir. Aksi taktirde sadece duymak istediklerini bekleyen birine verebileceğim şeyler sınırlıdır.

 

Danışmaklık &

Harita yorumu için iletişim
Tel: 0530 890 13 50
Email:gokhanokurastroloji@gmail.com
Cumhuriyet Mah. Kayın Sok. Alagöz İş Merkezi No: 35 Kat: 1 Ofis 2
Adapazarı

:)

bottom of page